Mendix

מנדיקס.png

ב Simplify IT אנו מאמינים, שתשתית לפיתוח המהיר ("Low Code" בעידן הטרנספורמציה הדיגיטלית) היא הגמישות הארגונית והיא הדרך לאפשר לארגון לענות במהירות לצרכי השוק.

לשם כך בחרנו את מוצר המתקדם והטוב ביותר לביצוע המשימה - Mendix.

Mendix,  חברה מובילה בעולם הטרנספורמציה הדיגיטלית, החלה לשווק את פלטפורמת הדגל שלה בישראל. 

החברה המנוהלת מבוסטון, אך שורשיה ומרכז הפיתוח הגדול שלה יושבים ברוטרדם שבהולנד, מאפשרת לכ 4000 לקוחותיה בעולם לפתח יישומים לעולם המובייל ו לעולם WEB במהירות, על גבי פלטפורמה אחודה ומאד ידידותית.

להלן קישור ל 16 עובדות על Mendix.

היוזמה להקמת הפלטפורמה לפיתוח מהיר באה מתוך ההכרח הקיים בארגונים - להתאים את עצמם במהירות לצרכי השוק. 

הפלטפורמה התפתחה אצל הלקוחות ואט אט צברה אופי וכיוון. כיום היא נחשבת לפלטפורמה המובילה לפיתוח במובייל ולפיתוח ארגוני מהיר (Web) בכפיפה אחת (באותה סביבת עבודה).

Mendix מיוחדת בזה שהיא כתובה בטכנולוגיות חדישות, מיישמת לקחים שכבר נלמדו בעולם מחוללי היישומים הוותיק ומאפשרת לארגונים, הכואבים את ה 'Time To Market' האיטי, לנוע לפתרון מהיר.

לאחרונה Mendix נרכשה על ידי Siemens מה שמצביע על המוטיבציה של Siemens בשילוב ה IoT עם פתרונות המחשוב הארגוניים. Siemens התחייבה (וכבר התחילה) להשקיע רבות בהמשך פיתוח Mendix, לא רק כמוביל בעולמות ה Mobile וה Low Code אלא גם ב AI, AR ויישומים פרקטיים שלהם בארגונים.

עולם ה Low Code משנה לחלוטין את פרדיגמת הפיתוח ב IT. הפתרונות מבודלים כיום בקיצור משך הפיתוח ובהפחתת התלות של הארגון בכוח אדם ואפילו ביצרן עצמו. יעדים אלה הופנמו היטב ב Mendix וזה מה שהופך אותה למובילה.

ראי/ה בקישור מה גרטנר ופורסטר חושבים על Mendix.

מגוון פתרונות מוכנים

חיזוק חשוב במיוחד הוא App Store  הכולל שפע של פתרונות קיימים להורדה בחינם או פתרונות שפותחו כבר באמצעות שותפים עסקיים (במחיר רישוי לשותף) ויכולים להוות פתרון קיים המקצר את העבודה, או נקודת התחלה טובה לפתרון נדרש.

mendix-difference4.png

סוף לבעיות הIT?

אפשר לומר זאת כך: אין יישום בעולם עיבוד נתונים ש Mendix לא ייתן לו מענה. יחד עם האינטגרציות לעולם ה IoT, AI ו AR, Mendix הוא פתרון מושלם לבעיית צווארי הבקבוק ביחידות ה IT.

להבנה מעמיקה יותר על הפלטפורמה אתם מוזמנים לתפוס טרמפ במדריך Mendix (לגלקסיה) בקישור זה.

mendix-difference3.png

פלטפורמה ידידותית ופשוטה

פלטפורמת הפיתוח של Mendix כוללת בנייה מהירה של מבנה הנתונים בכלי גרפי או חיבור לבסיסי נתונים קיים. 

כוללת בניית מסכים באופן מהיר באמצעות התבססות על תבניות מוכנות (וכמובן שאפשר גם לפתח תבניות חדשות). כולל כלי גרפי לפיתוח לוגיקה עסקית (עם יכולת הרחבה בקוד). 

השילוב של השילוש הזה יחד עם ה IDE העשיר והמעודכן של Mendix עושה את ההבדל.

לחצי/ץ להצצה קצרצרה לעולם הפיתוח של Mendix.

לואוקוד.png

הצטרפו לחברות הגדולות שכבר עשו את השינוי

Zurich.png

Zurich Insurance היא חברת ביטוח המשרתת כ 4 מליון לקוחות בבריטניה ומעסיקה כ 6000 עובדים. החברה החליפה את מערכת ה Legacy במערכת מבוססת Mendix אשר בעזרתה שיפרה את השרות ללקוחות בד בבד עם הרחבת סל השירותים.

חלק משמעותי בהצלחה הוא המעבר ממתודולוגיית WaterFall ל Agile ופירוק הפרוייקט הגדול למרכיבי פתרון קטנים וקצרים יותר. מתודולוגיה זו גם מחייבת שיתוף פעולה הדוק ורצוף בין ה IT למחלקות המסחריות. שיתוף פעולה זה תרם הרבה מעבר להצלחת הפרוייקט.

הפרויקט צמצם משמעותית את הוצאות ה IT, אבל בעיקר הביא לשיפור בתוצאות העסקיות.

Case Stack הינה חברת לוגיסטיקה שעיקר פעולתה הוא ריכוז ושינוע סחורה בין הספקים לעולם הקמעונאי. מה שהניע את החברה, שקיימת כבר 16 שנה, לפעולה, היה שקצב השינוי האפשרי - קטן מהנדרש. לכן נבחנו פלטפורמות לפיתוח מהיר.

כיום לחברה כבר כ 12 אפליקציות שונות על גבי הפלטפורמה של Mendix.

אחת הדוגמאות היא החלפת SalesForce. פרוייקט שהתחיל במטרה לצמצם דרמטית על העלויות והורחב משום שפתאום... "נפל האסימון" כי רצוי וניתן  לרכז את כל את המידע על כל הלקוחות במקום יחיד ולשתף אותו עם כל האפליקציות האחרות.  

הארגון למד שעם Mendix תרבות השינוי השתנתה. וכעת ניתן ורצוי להעלות רעיונות חדשים לשיפור העסק וגם לממש אותם במהירות. כך שהשורה התחתונה היא Time to Value השתנה לטובה.

CaseStack.png
DanBradstreet.png

לחברה יש מאגר מידע הכולל 225 מליון עסקים הפרוסים על פני כ 190 מדינות.

החברה בחרה את Mendix בכדי לשמש כמאגר המרכזי ובו ריכוז כל הלקוחות, זאת במטרה להנגיש את המאגר בקלות ללקוחות.

הפרוייקט הפך את השירותים של החברה לזמינים יותר. אפליקציות שבעבר היה אורך חודשים ארוכים לפתח, היום מפותחות בקצב של ימים ספורים ותהליך קישור הלקוחות לשירותי המידע הפך פשוט.

Saga.png

חברת סאגה היא חברה ותיקה בתחומי הביטוח, ביטוח הבריאות, והשירותים הפיננסים.

לחברה כ 2.7 מליון לקוחות ומחזור שנתי בהיקף של 871 מליון. 

החברה החליטה להיכנס לשוק שירותי הבריאות לפנסיונרים בביתם ולהפוך למותג מוביל בתחום. לשם כך החברה בחרה את Mendix ופיתחה מערכת שסייעה להם לשלוח הצעות ולגייס לקוחות בהיקף גדול ובטווח זמן קצר. המערכת פותחה תוך 6 חודשים.

הבחירה בפלטפורמת הפיתוח של Mendix אפשרה לחברה להפוך למותג ידוע בתחום.

NC State.png

אוניב' צפון קרוליינה היא האוניברסיטה הגדולה במדינה. בשנים האחרונות הוכפל מספר הסטודנטים והוכפל מספר המחקרים במוסד. מחלקת ה IT בחרה בפתרון ה Low Code היעיל ביותר בכדי לאפשר את הרחבת השירותים ללא תוספת בכח האדם. כאן נכנס Mendix לתמונה. הפלטפורמה איפשרה לארגון להשתמש בכח אדם שיש לו את הכישרון אך לא את ההכשרה המוקדמת (מדעי המחשב) לביצוע פרוייקטים מורכבים ומשמעותיים ובכך להוזיל את ההשקעה בכ"א, להרחיב את השירותים ולקצר את זמני הפיתוח מחודשים לשבועות. כל זאת בסיוע Mendix.

lv.png

חברת הביטוח הבריטית =LV הטמיעה את פלטפורמת הפיתוח המהיר של Mendix, בכדי ליצר במהירות, פתרונות SelfService עבור סוכני הביטוח שלה ולהקל משמעותית על יצירת ומכירת מוצרי ביטוח חדשים.

המהירות, הפשטות והשלמות של פלטפורמת הפיתוח המהיר של Mendix מאפשרת ל =LV להשלים פרויקטים אסטרטגיים בקצבי זמן חסרי תקדים המנוצלים לביסוס מעמדה של החברה בשוק.