מה הסיפור שלנו?

In order to simplify - complexit is needed
simplifiy.jpg

לספק פתרונות לארגון - זה מורכב. באנו לפשט.

 

ארגונים נדרשים לספק פתרונות במהירות וקצב השינוי אף מתגבר.

כל פתרון טכנולוגי, משאיר אחריו "זנב ארוך" של תחזוקה, אינטגרציה וידע רב שיש לנהלו.

האיחוד של שתי המגמות: עליה בקצב השינוי יחד עם הגידול האדיר בצורכי הארגון (אשר רובם מבוססי טכנולוגיה) , גורם במקרים רבים לקיפאון בתפוקת ה IT.

יתרה מזו, בחיפוש הארגון אחר פתרונות הוא יגלה שהיצע הפתרונות לכל סוג של אתגר, כה מרובה (עלתה בעשור האחרון אקספוננציאלית)  עד שאיתור פתרון מתאים הוא פרוייקט מורכב בפני עצמו וכאן נוצר קושי אמיתי בבחירת הפתרונות הנכונים ובניית אסטרטגיה.

כיצד מפשטים את היחידות הטכנולוגיות בארגונים? כיצד Simplify IT משתלב בפתרון?

אנו, ב Simplify IT, חיים את המורכבות הזו כבר תקופה ארוכה.

אנו מאמינים שיש בידינו לשחרר את צוואר הבקבוק המתהווה בארגונים, מסביב ל IT.

פישוט ה IT הוא ממש אתגר. אולם, אם נתחיל בתובנה שהיחידות הטכנולוגיות יצאו מקטגוריית ה"מינימום ההכרחי" והפכו למנוע הצמיחה העיקרי ונמשיך לבחירת הכלים הנכונים בראיה אסטרטגית, נשפר דרמטית את הפרודקטיביות. 

כאשר נעדכן את מבנה ה IT ונתאים אותו מצד אחד לארגון, ומצד שני לטכנולוגיה יחד עם רהארגון התהליכים הדרושים למתן פתרונות, כנראה שנהיה בדרך הנכונה.

נשמח לשתף מנסיוננו, לסייע בשיפור המתמיד של ה IT, בשיפור ה Time to Market, ביציבות, ומיקסום אורך חיי הפתרונות.

אנו מאמינים שאפשר לפשט.

לא, אין לנו שרביט קסמים, אבל יש לנו ניסיון רב, צברנו ידע עצום ובנינו מתודולוגיה שיכולה לסייע למנמר"ים למצוא את שבילי הזהב בגן הטכנולוגיות הזמינות. 

אנו מאמינים שארגון שיודע לפתח את הפתרונות העסקיים שלו במהירות ובעלויות הגיוניות, לא רק ישרוד את התקופה אלא יהיה נותן הטון בעולם העסקי בו הוא פועל.

עובדי ושותפי Simplify IT מונעים מהשאיפה להיות חלק פעיל מהצלחת הלקוח לאורך כל תקופת השירות, מהערכים של לקיחת אחריות ושותפות אמיתית עם לקוחותינו.

מייסד החברה, יהודה פרנס, אשר לאחר כ-30 שנות קריירה בחר להתמקד בפתרון אותן הבעיות הכואבות לכל המנמר"ים: ירידה בפרודקטיביות, ריבוי טכנולוגיות, ריבוי הצרכים והקושי שבחיבור ביניהם, חוסר ביציבות, ו...מחסור משאבים.

Simplify IT, כשמה, שמה לה ליעד לחבר פתרונות פשוטים לכאבים הגדולים שחווים אגפי מערכות מידע בארגונים, בתקופת המעבר לענן ובתופעת ה rebound שתבוא במורד הדרך (כמו בכל טרנד הכולל לקוחות שעשו צעד אחד יותר מדי או "נשבו" בידי ספק חזק מדי).

מתוך אמונה בפישוט עבודת ה IT אנו בוחרים במחקר קפדני את הפתרונות.  המוטו שלנו הוא שה IT הוא מנוע לצמיחה העסקית או: Business Engines For Success ואנחנו נביא את הפתרונות והמתודולוגיה ההופכים את ה IT לכזה.